Büyükşehir ekipleri, çocuk parklarını temizliyor | 25 Nisan 2024İmar Haber

25 Nisan 2024 - 17:26

Büyükşehir ekipleri, çocuk parklarını temizliyor

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ, DURMAK BİLMİYOR

Büyükşehir ekipleri, çocuk parklarını temizliyor
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 16:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/buyuksehir-ekipleri-cocuk-parklarini-temizliyor/56935/" title="facebook">

Aydın Büyükşehir Belediyesi, çocukların sağlığını korumak adına oyun parklarındaki temizlik ve bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, il genelindeki temizlik ve bakım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Özellikle çocukların vakit geçirdiği parklarda temizlik çalışmalarına önem veren Büyükşehir ekipleri, gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi’nde bulunan Gazeteci Yalçın Ata Parkı’nda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları gerçekleştirdi. Çocukların daha temiz ortamlarda oynayabilmeleri için park içerisindeki yabani otlar ve çöpler temizlenirken, bakım çalışmaları da gerçekleştirildi. Çocuklarının sağlığının korunması için yapılan çalışmaları gören mahalle sakinleri ise Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.