Büyükşehir, Koçarlı'daki levhaları yeniliyor | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 03:36

Büyükşehir, Koçarlı’daki levhaları yeniliyor

BÜYÜKŞEHİR, KOÇARLI’DAKİ LEVHALARI YENİLİYOR

Büyükşehir, Koçarlı’daki levhaları yeniliyor
Son Güncelleme :

01 Aralık 2020 - 13:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/buyuksehir-kocarlidaki-levhalari-yeniliyor/27952/" title="facebook">

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü, Koçarlı ilçesindeki yollarda can ve mal emniyetini arttırmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, trafiğin güvenli ve düzenli bir şekilde akışının sağlanması amacıyla trafik levha montaj çalışmalarına devam ediyor. Can ve mal kaybına neden olacak kazaların en aza indirilmesi kapsamında çalışmalarını sürdüren Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, işaretlemelerin eksiksiz tamamlanması için Koçarlı ilçesindeki mahalle içi yollar, bağlantı yolları ve yeni yapılan yollarda trafik bilgi ve işaret levhaları yerleştirdi. İlçe merkezi ve Koçarlı’ya bağlı Boğaziçi, Çulhalar, Çeşmeköy, Gaffarlar, Halilbeyli, Mersinbelen, Sapalan, Kızılkaya, Karadut ve Yağcıdere Mahallesi’nde devam eden çalışmalarda tahrip olmuş, solmuş trafik levhaları da değiştirilerek yerine yeni levhalar montaj edildi.