Büyükşehir zabıtasından Kemer'de denetim | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 04:52

Antalya Zzabıtasından Kemer’de Denetim

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITASI, KORONA VİRÜS SALGINI İLE MÜCADELE KAPSAMINDA KEMER İLÇESİ LİMAN CADDESİ’NDE MASKE, SİGARA VE SOSYAL MESAFE DENETİMİ YAPTI.

Antalya Zzabıtasından Kemer’de Denetim
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/buyuksehir-zabitasindan-kemerde-denetim/32037/" title="facebook">

Antalya Büyükşehir Belediyesi zabıtası, korona virüs salgını ile mücadele kapsamında Kemer ilçesi Liman Caddesi’nde maske, sigara ve sosyal mesafe denetimi yaptı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Covid-19 salgınının yayılımını önlemek ve etkilerini en aza indirmek için çalışmalarına devam ediyor. Kemer’in en işlek yeri olan Liman Caddesi’nde esnaf, turist ve vatandaşlara yönelik denetim yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri kuralları uymayanları uyardı. Maske ve sosyal mesafe denetimi yapan ekipler, açık alanda sigara içilmemesi kuralını ihlal edenleri de uyardı.

Denetimler sürecek

Zabıta ekipleri, maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda uyulması gerekenleri bir kez daha hatırlatırken, toplum sağlığı için herkesin tedbirlere uymasını istedi. Vatandaşların yoğun olduğu cadde ve sokaklarda denetimlerini önümüzdeki günlerde de süreceği belirtildi.


Kemer İmar Haberleri