Büyükşehir'den 'Borç Yapılandırma' Fırsatı | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 21:22

Büyükşehir’den ’Borç Yapılandırma’ Fırsatı

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 7256 KANUN KAPSAMINDA BELEDİYEYE OLAN BORÇLARI PEŞİN VEYA TAKSİTLİ OLARAK YAPILANDIRMA FIRSATI SUNUYOR. YAPILANDIRMA İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 31 ARALIK OLARAK BELİRLENDİ.

Büyükşehir’den ’Borç Yapılandırma’ Fırsatı
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 15:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/buyuksehirden-borc-yapilandirma-firsati/32209/" title="facebook">

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 7256 kanun kapsamında belediyeye olan borçları peşin veya taksitli olarak yapılandırma fırsatı sunuyor. Yapılandırma için son başvuru tarihi 31 Aralık olarak belirlendi.

7256 sayılı yapılandırma kanunu kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından belediyeye borcu olan vatandaşlara yapılandırma imkânı sağlanacak. Belediyeye olan borçları peşin veya taksitli olarak yapılandırma fırsatında son gün 31 Aralık olarak belirlenirken, sisteme giriş için e-belediye sisteminin kullanılması gerekiyor.

Yapılandırma fırsatından yararlanmak isteyenler, ister Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası’na gelerek, isterse ebelediye.kayseri.bel.tr adresine girerek yapılandırma işlemini yapabilecekler.