Canik ekipleri her yerde | 23 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 18:26

Canik ekipleri her yerde

TÜRKİYE’DE İLK DEFA KOVİD-19 MÜCADELE VE DESTEK BİRİMİ VE SORUMLUSUNU OLUŞTURARAK PANDEMİ İLE MÜCADELEYİ EN ÜST SEVİYEDE DEVAM ETTİREN CANİK BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI, “EKİPLERİMİZ İLÇEMİZİN HER YERİNDE GECE VE GÜNDÜZ GÖREV BAŞINDA” DEDİ.

Canik ekipleri her yerde
Son Güncelleme :

25 Kasım 2020 - 16:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/canik-ekipleri-her-yerde/24696/" title="facebook">

Türkiye’de ilk defa Kovid-19 Mücadele ve Destek Birimi ve sorumlusunu oluşturarak pandemi ile mücadeleyi en üst seviyede devam ettiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Ekiplerimiz ilçemizin her yerinde gece ve gündüz görev başında” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı pandemi ile mücadele noktasında büyük bir çabayla devam ettiğini belirterek, “Canikli vatandaşlarımızı bu illetten uzak tutmak için her şeyi yapıyoruz. Denetimlerimiz, uyarılarımız ve temizlik çalışmalarımızı ara vermeden devam ettiriyoruz. Vatandaşlarımızın aktif kullanımında olan her yerde ilgili birimimiz önlemlerini alıyor. Halkımız verdiğimiz mücadeleyi görüyor ve onlarda kurallara riayet ederek bize destek olmaya çalışıyor. El birliğiyle son vaka görülüne kadar ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Aşı bize umut oluyor”

Uzun zamandır salgın ile topyekun adeta bir savaş verildiğini ifade eden Sandıkçı, “Asla umutsuzluğa kapılmadık. Ve asla bize ne olur diye düşünmeden mücadelemize devam ettik. Olağanüstü çabalarından dolayı mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aylardır süren çabalarımızın sonuca ulaşması için aşı bize umut oluyor. Halkımızın hizmetine girdiği andan itibaren biraz daha güçlü olacağız. Ancak o güne henüz zaman var. Bu illetin ihmale ve rehavete gelmediğini artık hepimiz gördük. Tek hedefimiz daha fazla can kaybı olmamasıdır” şeklinde konuştu.


Canik İmar Haberleri