Çankaya Belediyesi 56 saatlik kısıtlama boyunca 65 yaş üstü vatandaşlara yardım etti | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 10:02

Çankaya Belediyesi 56 saatlik kısıtlama boyunca 65 yaş üstü vatandaşlara yardım etti

KORONAVİRÜS HASTALIĞININ ARTMASI NEDENİYLE GETİRİLEN HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA DA ÇANKAYA BELEDİYESİ, 65 YAŞ ÜZERİ OLUP İHTİYAÇLARINI KENDİLERİ GÖREMEYEN VATANDAŞLARIN İLAÇ VE ALIŞVERİŞ İHTİYAÇLARINI KARŞILADI.

Çankaya Belediyesi 56 saatlik kısıtlama boyunca 65 yaş üstü vatandaşlara yardım etti
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/cankaya-belediyesi-56-saatlik-kisitlama-boyunca-65-yas-ustu-vatandaslara-yardim-etti/32035/" title="facebook">

Korona virüs hastalığının artması nedeniyle getirilen hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında da Çankaya Belediyesi, 65 yaş üzeri olup ihtiyaçlarını kendileri göremeyen vatandaşların ilaç ve alışveriş ihtiyaçlarını karşıladı.

Vatandaşlara mecbur olmadıkça evlerinden çıkmamaları çağrısında bulunan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Zor zamanlardan geçiyoruz. Bu zor zamanları dayanışma, yardımlaşma, birlik ve beraberlik ruhuyla atlatacağız. Siz evde, biz görevde. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günlerde de yardıma ihtiyacı olan 65 yaş üstü Çankayalı vatandaşlarımızın ilaç ve alışveriş ihtiyaçlarını yaparak kendilerine teslim ediyoruz” ifadelerini kullandı.