Çankaya Belediyesi kiracılarının kira ödemelerini erteledi | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 10:43

Çankaya Belediyesi kiracılarının kira ödemelerini erteledi

ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKANI ALPER TAŞDELEN, BELEDİYENİN KİRACISI DURUMUNDA OLAN İŞLETMELERİN KİRALARININ ERTELENDİĞİNİ AÇIKLADI.

Çankaya Belediyesi kiracılarının kira ödemelerini erteledi
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/cankaya-belediyesi-kiracilarinin-kira-odemelerini-erteledi/32033/" title="facebook">

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, belediyenin kiracısı durumunda olan işletmelerin kiralarının ertelendiğini açıkladı.

Başkan Taşdelen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Esnafımızın yanındayız. Belediyemizin kiracısı olan ve pandemi nedeniyle kapalı olan işletmelerin kira ödemelerini erteliyoruz. Zor günleri birlikte aşacağız. Belediyemiz imkanları ölçüsünde vatandaşlarımızın yanında oluyoruz. Taksicilere, kuaför ve berberlere, ibadethanelere maske, kolonya ve dezenfektan desteğinde bulunuyoruz. İhtiyaç sahibi olduğunu belirlediğimiz 1000 çocuğumuza bot ve monta yardımı yapıyoruz. Kışlık meyve dağıtımına da başlayacağız. Korona virüse karşı vücut bağışıklığının güçlü olması gerekiyor. Geliri düşük ailelere bu konuda bizim de bir katkımız olsun diyerek 40 ton kışlık meyveyi dağıtmaya başlayacağız.”