Çankaya Belediyesinden online eğitim | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:59

Çankaya Belediyesinden online eğitim

ÇANKAYA BELEDİYESİ, PANDEMİ NEDENİYLE YÜZ YÜZE EĞİTİMLERİN YAPILAMADIĞI KİŞİSEL GELİŞİM VE HOBİ KURSLARI İLE SPOR DERSLERİNİ SANAL ORTAMDA GERÇEKLEŞTİRİYOR.

Çankaya Belediyesinden online eğitim
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 12:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/cankaya-belediyesinden-online-egitim/50411/" title="facebook">

Çankaya Belediyesi, pandemi nedeniyle yüz yüze eğitimlerin yapılamadığı kişisel gelişim ve hobi kursları ile spor derslerini sanal ortamda gerçekleştiriyor. Belediyeye ait video paylaşım kanalında, hobi ve spor dersleri yayınlanmaya başladı.

Çankaya Belediyesine bağlı 27 Çankaya Evi’nde verilen farklı branşlardaki kurslardan bazıları, Çankaya Belediyesi YouTube kanalı üzerinden vatandaşlara ulaştırılıyor. Çankaya Belediyesi kanalından, hobi ve kişisel gelişim kurslarından soğuk porselen yapımı, dekupaj boyama tekniği, amigurimi, nakış, gümüş kazaziye, dokuma ve örgü, şişe yapımı, lavanta yapımı, runner yapımı ile tüm vücut kaslarını çalıştıracak spor derslerini bölümler halinde izlenebiliyor.

Çankaya Evleri ayrıca yabancı dil derslerini de online olarak gerçekleştiriyor.