Urfa Haliliye'de Koronavirüs Uyarısı | 19 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 02:58

Urfa Haliliye’de Koronavirüs Uyarısı

HALİLİYE’DE KORONA TEDBİRLERİ SÜRÜYOR

Urfa Haliliye’de Koronavirüs Uyarısı
Son Güncelleme :

28 Kasım 2020 - 13:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/canpolat-korona-virus-uyarisi/26465/" title="facebook">

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, korona virüs ile mücadelede alınan tedbirlere uymaları yönünde vatandaşlara bilgilendirmelerde bulundu.

Atatürk Mahallesi’nde gezi ve incelemelerde bulunan Canpolat, işyerlerini ziyaret ederek, esnafla görüştü. Esnafın talep ve önerini dinleyen Canpolat, yürüttükleri projeler ve hizmetlere ilişkin bilgiler verdi.

Küresel bir sorun olan korona virüs ile mücadelede tedbirlere uyulması noktasında da esnaf ve mahalle sakinlerine uyarılarda bulunan Canpolat, pandemi süreci boyunca mahallelerde yıkama ve dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Tüm dünya ve ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bizlerde Haliliye Belediyesi olarak gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. İnanıyorum ki, kısa süre içerisinde alınan tedbirlerle eski günlere döneceğiz. Ben vatandaşlarımızdan rica ediyorum; tedbiri elden bırakmayın” ifadelerini kullandı.


Haliliye İmar Haberleri