Cips çalan karga böyle yakalandı | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 08:28

Cips çalan karga böyle yakalandı

TOKAT’TA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ FIRSAT BİLEREK RAHAT DOLAŞAN KARGALARIN BİR İŞ YERİNİN ÖNÜNDEKİ TEZGAHTAN CİPS AŞIRMALARI KAMERALARA YANSIDI.

Cips çalan karga böyle yakalandı
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 14:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/cips-calan-karga-boyle-yakalandi/31381/" title="facebook">

Tokat’ta sokağa çıkma kısıtlamasının fırsat bilen kargaların bir iş yerinin önündeki tezgahtan cips aşırmaları kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre; Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde bulunan kuruyemişçi gördüğü manzara ile şaşkınlık yaşadı. Bayram Ali Kahraman iş yerinin önüne koyduğu stanttaki cips paketlerinden gelen sesi fark etti. Bir karganın stanttan cips alarak götürdüğünü fark eden Kahraman, o anları cep telefonu kamerası ile kaydetti. Güvenlik kameralarına da yansıyan görüntülerde karganın stanttan gagası ile aldığı cips paketini delerek açtığı anlar yer aldı. Kahraman, sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı cips reyonundan gelen sesle durumdan haberdar odluğunu ifade ederek, “Kargaların cips alarak götürmeye çalıştığını gördüm. Cips paketini patlatarak içindeki cipsi yemeye başladı. Diğer kargalar da yedi ben de bu ilginç anları görüntüledim” dedi.

Diğer iş yerinde de başına böyle bir durum geldiğini belirten Kahraman, “Onların rızkını rabbim veriyor. Yapacak bir şey yok. O anlar ilginç geldi bana” diye konuştu.