Denetime çıkan Başkan Şahin, polis ve çocuklarla kar topu oynadı | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 22:35

Denetime çıkan Başkan Şahin, polis ve çocuklarla kar topu oynadı

DENETİME ÇIKAN BAŞKAN ŞAHİN POLİS VE ÇOCUKLARLA KAR TOPU OYNADI

Denetime çıkan Başkan Şahin, polis ve çocuklarla kar topu oynadı
Son Güncelleme :

19 Ocak 2021 - 15:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/denetime-cikan-baskan-sahin-polis-ve-cocuklarla-kar-topu-oynadi/62031/" title="facebook">

Gaziantep’te kar küreme ve temizleme çalışmalarını denetleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, parkta gördüğü çocuklar, aileleri ve polislerle birlikte kar topu oynadı.

Türkiye genelinde olduğu gibi Gaziantep’te kar yağışı büyük sevince yol açtı. 2017 yılından bugüne kadar en fazla kar yağışının gerçekleştiği kentte hazır bekleyen belediye ekipleri, kar küreme ve temizleme çalışmaları yürütürken, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de ekibiyle sahadaki çalışmaları denetledi.

Park ve bahçelerdeki banklardan kaldırımlara kadar kontrol yapan Şahin, karla mücadelenin özveriyle yürütüldüğünü gördükten sonra ise karın keyfini çıkardı. Eldivenlerini giyen Şahin, Celal Doğan Parkı’nda bulunan çocuklar, aileleri ve polis ekipleri ile kar topu savaşı yaptı. Çocuklar ve polislerle doyasıya kar topu oynayan Başkan Şahin, yapılan bir kardan adamı da dikkatlice izledi. Şahin, alanda bulunan bir çocuk tarafından kardan adamın yapıldığını görünce ise çocuğa tablet sözü verdi.

Şahin, kontrollerin ardından başarılı bir şekilde karla mücadele yürüten ekipleri tebrik etti.