İmar Haber

Deniz Üzerinde Belli Aralıklarla Ortaya Çıkıyor, Çıplak Gözle Seçilemiyor

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİNDE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DENİZ ÜZERİNDE KIRMIZI BİR IŞIK HÜZMESİ ŞEKLİNDE ORTAYA ÇIKAN VE GÖRENLERİ HEYECANLANDIRAN GÖRÜNTÜ YENİDEN YAŞANDI. OTEL ÇALIŞANI GÖRÜNTÜNÜN BU KEZ DE DENİZDEN ÇIKTIĞINI BELİRTEREK, “HER GÜN KARŞILAŞMAMIZ DEVAM EDİYOR. 8 GÜNDÜR BURADALAR. KOMŞU OLDUK NEREDEYSE” DİYE KONUŞTU.

Deniz Üzerinde Belli Aralıklarla Ortaya Çıkıyor, Çıplak Gözle Seçilemiyor
Google News
12 Aralık 2020 - 15:50

Antalya’nın Serik ilçesinde geçtiğimiz günlerde deniz üzerinde kırmızı bir ışık hüzmesi şeklinde ortaya çıkan ve görenleri heyecanlandıran görüntü yeniden yaşandı. Otel çalışanı görüntünün bu kez de denizden çıktığını belirterek, “Her gün karşılaşmamız devam ediyor. 8 gündür çıkıyor. Komşu olduk neredeyse” diye konuştu.

Serik ilçesi Boğazkent Mahallesinde 5 yıldızlı bir otelde görevli olan Ali Can, “Daha önce medyaya düşen haberde bir cisim gördüğümü söylemiştim. Bu cismi gören kameralar gece görüş ve ısıyı algılayabilen kameralardır. Bu cisim net olarak çıplak gözle gözükmüyor. Sahile indim, ne telefonun kamerası ile ne de çıplak göremedim. Onun yaymış olduğu kırmızı ışığı kamera ya ısısını ya da enerjisini algılıyor. Işığın denizin üzerinde ya da içinden çıkarken yine kameralara takıldı” diye konuştu.

ANTALYA-Serik-denizdeki-IŞIK

Can, “Bu görüntü 9 gündür zaman zaman belli aralıkla ortaya çıkıyor. Bunu her gün takip ediyorum Çıplak gözle görünmüyor sadece ısı veya ışık yayıyor. Bu gördüklerim kafamı karıştırıyor ama artık alıştım. İlk zamanlar biraz heyecan yaptı. Bazen diyorum gelin çay kahve içecek moda geldik neredeyse her gün birbirimize bakışıyoruz. Her gün karşılaşmamız devam ediyor. 8 gündür burada. Ayın 3’ünden itibaren 1 haftadır komşu olduk neredeyse” dedi.


Serik İmar Haberleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları