Develi'de hayvan pazarının üstünün kapanma çalışmaları başladı | 23 Nisan 2024İmar Haber

23 Nisan 2024 - 14:11

Develi’de hayvan pazarının üstünün kapanma çalışmaları başladı

DEVELİ’DE CANLI HAYVAN PAZARININ KIŞIN VE YAZIN OLUMSUZ HAVA ŞARTLARINDAN ETKİLENMEMESİ İÇİN ÜSTÜNÜN KAPANMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI.

Develi’de hayvan pazarının üstünün kapanma çalışmaları başladı
Son Güncelleme :

24 Aralık 2020 - 12:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/develide-hayvan-pazarinin-ustunun-kapanma-calismalari-basladi/44402/" title="facebook">

Develi’de canlı hayvan pazarının kışın ve yazın olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için üstünün kapanma çalışmaları başladı.

4 bin 400 metrekarelik bir alanda yapılacak çalışmanın araçların da rahatlıkla girebilmeleri için 4 m yüksekliğinde olacağını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “İlçemizin ihtiyaçlarından birisi olarak gördüğümüz ve seçimlerden önce de hemşerilerimize söz verdiğimiz bu çalışmamızı en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin rahatlıkla kullanabilmelerine hazır hale getireceğiz. Seçimlerden önce hemşehrilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşarken diğer projelerimizi de en uygun zamanda en güzel şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.