Develi'de parke seferberliği hız kesmeden devam ediyor | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 16:27

Develi’de parke seferberliği hız kesmeden devam ediyor

DEVELİ BELEDİYESİNİN KIRSAL MAHALLELERDE YÜRÜTTÜĞÜ PARKE SEFERBERLİĞİ MEVSİM ŞARTLARININ ELVERDİĞİ ÖLÇÜDE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

Develi’de parke seferberliği hız kesmeden devam ediyor
Son Güncelleme :

09 Aralık 2020 - 15:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/develide-parke-seferberligi-hiz-kesmeden-devam-ediyor/33271/" title="facebook">

Develi Belediyesinin kırsal mahallelerde yürüttüğü parke seferberliği mevsim şartlarının elverdiği ölçüde hız kesmeden devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Sindelhöyük, Çayırözü ve Yeni Hayat mahallelerinde çalışmalarını devam ettiren ekipler kış yağışlarından önce çalışmalarını tamamlamak için çalışmalarına hız verdi. Parke çalışmalarının yanı sıra Sindelhöyük Mahallesi girişindeki 4 km’lik yolun sıcak asfalt seriminin ardından yol çizgileri de çekildi. Parkesi olmayan kırsal mahallenin kalmayacağını ve bu hususta çalışmaların özenle devam ettiğini belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Kırsal mahallelerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Gerek deformasyon sonucu oluşan aksaklıkları gidermek gerekse eksikleri tamamlamak için parke çalışmalarımızı sürdürüyoruz” açıklamalarında bulundu.