DOLAR32,9275% -0.36
EURO35,8758% -0.2
STERLIN42,5796% -0.29
FRANG37,0231% -0.42
ALTIN2.526,61% -0,96
BITCOIN66.836,00-0.503
reklam

İnegöl Deydinler’e Parke Taşı Döşeniyor

İNEGÖL BELEDİYESİ, KIŞ MEVSİMİ ÖNCESİ SON GÜNLERİ DEĞERLENDİREREK KIRSAL MAHALLELERDE YAPIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. BU KAPSAMDA DEYDİNLER MAHALLESİNDE 2 SOKAKTA 1500 M2 PARKE TAŞI UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR. ŞEHRİN DÖRT BİR YANINDA HİZMET SEFERBERLİĞİNİ SÜRDÜREN İNEGÖL BELEDİYESİ, KIŞ MEVSİMİ ÖNCESİ SON GÜNLERİ DEĞERLENDİREREK YAPIM ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR. BİR YANDAN PANDEMİYLE MÜCADELE SÜRERKEN BİR YANDAN DA ŞEHRİN VE VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINI GİDERMEK ADINA ÇALIŞAN İNEGÖL BELEDİYESİ, BU KAPSAMDA DEYDİNLER MAHALLESİNDE ALTYAPISI TAMAMLANMIŞ 2 SOKAKTA PARKE TAŞ KAPLAMA ÇALIŞMASINA BAŞLADI. İNEGÖL BELEDİYESİ HER ALANDA HİZMETE DEVAM EDİYOR TOPLAMDA 1500 M2 PARKE TAŞ KAPLANACAK SOKAKLARDA ÇALIŞMALAR SÜRERKEN, BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ERDAL AKKAYA İLE BAŞKAN YARDIMCILARI FEVZİ DÜLGER, EŞREF YİĞİT VE AK PARTİ MECLİS ÜYELERİYLE PARTİ YÖNETİCİLERİ BUGÜN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ. İNCELEME SONRASI BİR AÇIKLAMA DA YAPAN AKKAYA, “BUGÜN DEYDİNLER KIRSAL MAHALLEMİZDE DEVAM EDEN PARKE TAŞ UYGULAMASINI İNCELEMEYE GELDİK. BELEDİYE BAŞKANIMIZIN COVİD TESTİNİN POZİTİF ÇIKMASI NEDENİYLE KENDİSİ KARANTİNA SÜRECİNDE. BEN DE YERİNE VEKALET EDİYORUM. BURADAN DA BAŞKANIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM. BELEDİYECİLİK HİZMETLERİ HER KOŞULDA VE ŞARTTA DEVAM EDEN HİZMETLER. OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA DA HİZMETLER AKSATILMADAN DEVAM EDİYOR. BUGÜN PANDEMİ SÜRECİ NEDENİYLE YAŞADIĞIMIZ OLUMSUZ BİR TABLO VAR. AMA BELEDİYEMİZ HER ALANDA, HER NOKTADA HİZMETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. BU MANDA BUGÜN DEYDİNLER MAHALLEMİZDE 2 SOKAKTA PARKE TAŞI UYGULAMASI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR. BURADA YAPTIĞIMIZ UYGULAMALARI MAHALLELERİMİZDE MUHTARLARIMIZLA İSTİŞARE EDEREK, İHTİYAÇLARA BİNAEN İMKANLAR ÇERÇEVESİNDE YÜRÜTMEYE ÇALIŞIYORUZ. YAPILAN ÇALIŞMA HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İnegöl Deydinler’e Parke Taşı Döşeniyor
reklam

İnegöl Belediyesi, kış mevsimi öncesi son günleri değerlendirerek kırsal mahallelerde yapım çalışmalarını sürdürüyor. Deydinler Mahallesinde iki sokağa 1500 metrekare parke taşı döşeniyor.

Şehrin dört bir yanında hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, kış mevsimi öncesi son günleri değerlendirerek yapım çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Bir yandan pandemiyle mücadele sürerken bir yandan da şehrin ve vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek adına çalışan İnegöl Belediyesi, bu kapsamda Deydinler Mahallesinde altyapısı tamamlanmış 2 sokakta parke taş kaplama çalışmasına başladı.Toplamda 1500 m2 parke taş kaplanacak sokaklarda çalışmalar sürerken, Belediye Başkan Vekili Erdal Akkaya ile Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger, Eşref Yiğit ve AK Parti meclis üyeleriyle parti yöneticileri bugün çalışmaları yerinde inceledi. İnceleme sonrası bir açıklama da yapan Akkaya, “Bugün Deydinler kırsal mahallemizde devam eden parke taş uygulamasını incelemeye geldik. Belediye Başkanımızın covid testinin pozitif çıkması nedeniyle kendisi karantina sürecinde. Ben de yerine vekalet ediyorum. Buradan da başkanımıza acil şifalar diliyorum. Belediyecilik hizmetleri her koşulda ve şartta devam eden hizmetler. Olağanüstü durumlarda da hizmetler aksatılmadan devam ediyor. Bugün pandemi süreci nedeniyle yaşadığımız olumsuz bir tablo var. Ama belediyemiz her alanda, her noktada hizmetlerini sürdürüyor. Bu manda bugün Deydinler Mahallemizde 2 sokakta parke taşı uygulaması çalışmaları sürüyor. Burada yaptığımız uygulamaları mahallelerimizde muhtarlarımızla istişare ederek, ihtiyaçlara binaen imkanlar çerçevesinde yürütmeye çalışıyoruz. Yapılan çalışma hayırlı uğurlu olsun” dedi.

İnegöl İmar Haberleri

reklam