İmarhaber

Didim Belediyesi meclisinin Aralık ayı toplantısı yapıldı

DİDİM BELEDİYESİ MECLİSİNİN ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI TOPLANTIDA YEREL BASINA DESTEK KARARI ÇIKTI; PROJELER İÇİN BORÇLANMA YETKİSİ ALINDI

Didim Belediyesi meclisinin Aralık ayı toplantısı yapıldı
Google News
03 Aralık 2020 - 11:15

Didim Belediye meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısında meclis kararlarının ilçedeki günlük ve haftalık gazetelerde yayınlanmasına oy birliğiyle karar verildi.

Didim Belediye Meclisinin Aralık ayı olağan meclis toplantısı Belediye başkanı A. Deniz Atabay başkanlığında yapıldı. Toplantıya CHP grubundan Ali Çağlar, Yusuf Deveci, Ceren Turan ve Tahsin Kurt, AK Parti grubundan ise Ramazan Özalp, Eda Yücel İlhan ve Mehmet Tekdemir mazeretli olarak katılmadı. Gündemde yer alan Didim belediyesinin her ay yayınlanan “Meclis Kararlarının Yayınlanması” konulu yazısına ilişkin komisyon raporu görüşüldü. Rapora göre Basın İlan kurumuna tabii olarak ilçede yayın yapan günlük, haftalık ve 15 günlük gazetelerde yayınlanması konusu oy birliğiyle kabul edildi.

Gündemin bir diğer maddesinde yer alan “Borçlanma Yetkisi” verilmesi konusu ele alındı. İller Bankasından yada kamu bankalarında borç alınması, yapılan borçlanma ise Amfi tiyatro projesi ile devam eden yatırımlarda kullanılacağı aktarılırken belediyenin 9 milyon TL’lik borçlanma yapacağı bilgisi paylaşıldı. Madde AK Parti grubunun hayır oyuna karşılık oy çokluğuyla kabul edildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları