İmar Haber

Döşemealtı Belediye personeline e-Belediye eğitimi

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI E-BELEDİYE ELEKTRONİK BELGE YÖNETİM SİSTEMİ’NE (EBYS) GEÇEN DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ’NDE SİSTEMİ KULLANACAK PERSONELE UYGULAMALI EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ. İ

Döşemealtı Belediye personeline e-Belediye eğitimi
Google News
08 Aralık 2020 - 14:30

İçişleri Bakanlığı e-Belediye Elektronik Belge Yönetim Sistemi’ne (EBYS) geçen Döşemealtı Belediyesi’nde sistemi kullanacak personele uygulamalı eğitim semineri verildi. İçişleri Bakanlığı EBYS modülünde kurum içi birim müdürlükleri ve diğer kurum ve kuruluşlarla yapılacak olan yazışmaların elektronik ortamda çok daha hızlı gerçekleşecek. Hem harcanan zaman ve emek, hem de kırtasiye maliyetlerinde büyük tasarruf sağlayacak.

Kurum içerisinde çok daha koordineli ve hızlı işlemler yapılmasını sağlayacak yeni e-Belediye sistemi sayesinde vatandaşlara çok daha kaliteli ve nitelikli hizmet alması verilecek. Döşemealtı Belediyesi Meclis salonunda düzenlenen seminerde e-Belediye sistemini kullanacak olan personele uygulamalı eğitim verildi. İçişleri Bakanlığı Eğitim Danışmanları Kadir Akgül ve Derya Aksoy tarafından verilen seminere tüm birimlerden ilgili personel katılarak yeni sistem ve kullanımı hakkında detaylı bilgi aldı. Uzmanlar iki ayrı oturumda sistemin nasıl kullanılacağı, hizmetlerde yaratacağı kolaylık ve hız ile sistemin işleyişi hakkında sunum yaptı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları