Düzce'de 3 spor salonuna korona tedbiri uyarısı | 23 Haziran 2024İmar Haber

23 Haziran 2024 - 16:53

Düzce’de 3 spor salonuna korona tedbiri uyarısı

KORONA VİRÜS (COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA OLUŞTURULAN KOMİSYON EKİBİ, DÜZCE’DE FAALİYETLERİNE DEVAM EDEN SPOR SALONLARINA YÖNELİK DENETİM GERÇEKLEŞTİRDİ. DENETİMLERDE 3 SPOR SALONUNA 1 HAFTA İÇERİSİNDE UYGULAMALARI DÜZELTMELERİ İÇİN UYARI VERİLDİ.

Düzce’de 3 spor salonuna korona tedbiri uyarısı
Son Güncelleme :

20 Aralık 2020 - 11:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/duzcede-3-spor-salonuna-korona-tedbiri-uyarisi/41691/" title="facebook">

DÜZCE (İHA) – Korona virüs tedbirleri kapsamında oluşturulan komisyon ekibi, Düzce’de faaliyetlerine devam eden spor salonlarına yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde 3 spor salonuna 1 hafta içerisinde uygulamaları düzeltmeleri için uyarı verildi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen genelge kapsamında Düzce’de korona virüs denetimleri tüm hızı ile devam ediyor. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü komisyon ekibi spor salonlarında denetim gerçekleştirdi. Düzce Valisi Cevdet Atay ve beraberindeki heyet sokaklarda denetimlerini yaparken, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü komisyon ekibi de spor salonlarında denetim gerçekleştirdi. 28 Özel Beden Eğitim ve Spor tesislerinde yapılan denetimlerde 3 spor salonuna tedbirleri düzenlemeleri, şartları yerine getirmeleri kapsamında uyarı verildi.