İmarhaber

Erenler’in kırsalında doğalgaz çalışmaları sürüyor

ERENLER BELEDİYE BAŞKANI FEVZİ KILIÇ, “BİZ SEÇİM ÖNCESİNDE 2020 YILI İÇERİSİNDE BÖLGEYE İLK GAZIN VERİLECEĞİNİN SÖZÜNÜ VERMİŞTİK VE ÇAYBAŞIYENİKÖY, TUAPSALAR VE HÜRRİYET MAHALLELERİNDE GERÇEKLEŞEN ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA DOĞALGAZ KULLANILMAYA BAŞLANDI.

Erenler’in kırsalında doğalgaz çalışmaları sürüyor
Google News
25 Kasım 2020 - 11:50

Erenler Belediyesi tarafından Erenler ilçesinin kırsal mahallelerine yönelik başlatılan doğalgaz çalışması devam ediyor.

Erenler Belediyesi tarafından devam eden doğalgaz çalışması kapsamında üç mahallede doğalgaz hizmeti kullanıma sunuldu. Çalışmalar kapsamında Epçeller, Çaykışla ve Sarıcalar mahallelerinde de Cuma günü çalışma başlatılacak. Birinci etap çalışmaları kapsamında Çaybaşıyeniköy, Tuapsalar ve Hürriyet mahallelerindeki çalışmalarda bozulan yollarda Erenler Belediyesi ekipleri tarafından başlatılan yol tamir ve tadilat çalışmaları ise devam ediyor. Bölgede devam eden doğalgaz çalışması hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Biz seçim öncesinde 2020 yılı içerisinde bölgeye ilk gazın verileceğinin sözünü vermiştik ve Çaybaşıyeniköy, Tuapsalar ve Hürriyet Mahallelerinde gerçekleşen çalışmalar kapsamında doğalgaz kullanılmaya başlandı. Doğalgaz çalışmasında şimdi sıra Epçeller, Çaykışla ve Sarıcalar Mahallelerimizde. İnşallah bu Cuma günü ekipler üç mahallemiz için çalışmalarına başlayacak. Erenlerimiz için çalışmaya, projeler üretmeye ve bu projeleri, çalışmaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları