Ergani Belediyesinden temizlik seferberliği | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 18:24

Ergani Belediyesinden temizlik seferberliği

DİYARBAKIR’IN ERGANİ İLÇE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ VE PARK BAHÇE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINI FIRSAT BİLEREK CADDE VE SOKAKLARI TEMİZLİYOR.

Ergani Belediyesinden temizlik seferberliği
Son Güncelleme :

20 Aralık 2020 - 10:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ergani-belediyesinden-temizlik-seferberligi/41631/" title="facebook">

Diyarbakır’ın Ergani İlçe Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilerek cadde ve sokakları temizliyor.

Ergani Belediyesi ekiplerince, korona virüs tedbirleri kapsamında alınan sokağa çıkma kısıtlaması fırsata çevrilerek cadde ve sokaklar yıkanıp dezenfekte ediliyor. Korona virüse karşı toplum sağlığını korumak için vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Ziya Gökalp, Milli Egemenlik ve Dicle Caddesinde deterjanlı suyla yıkama çalışması gerçekleştirildi.

Korona virüsle mücadelede etkin bir çalışma yürüttüklerini vurgulayan Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, “Vatandaşlarımızın ortak kullanım alanlarında yoğun bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz. Cadde ve sokakları yıkama çalışmalarımız belirli bir program dahilinde devam ediyor. Halkımızın sağlığı ve güvenliği için gayretle çalışıyoruz” dedi.

Ekiplerin çamaşır suyu, ilaç ve köpük karışımından hazırlanan solüsyonla, işlek cadde ve sokaklarda gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarına kısıtlama boyunca devam edeceği öğrenildi.