Esenyurt Belediyesi hayvan dostlarını unutmuyor | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 15:17

Esenyurt Belediyesi hayvan dostlarını unutmuyor

ESENYURT BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ NEDENİYLE UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA, SOKAK HAYVANLARININ AÇ KALMAMASI İÇİN YAŞAM ALANLARINA MAMA BIRAKTI.

Esenyurt Belediyesi hayvan dostlarını unutmuyor
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 13:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/esenyurt-belediyesi-hayvan-dostlarini-unutmuyor/41007/" title="facebook">

Esenyurt Belediyesi, Korona virüs tedbirleri nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında, sokak hayvanlarının aç kalmaması için yaşam alanlarına mama bıraktı.

Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısıtlama günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için su ve mama desteğine devam ediyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarını unutmayan ekipler, ilçedeki besleme noktalarına su ve mama dağıtımı gerçekleştiriyor. Özellikle kedi ve köpeklerin yaşadığı alanlara bol bol mama ve su bırakan ekipler, hayvanların yaşadıkları yerleri de dezenfekte ediyor. Ekipler, sokak hayvanlarının aç kalmaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.