DOLAR32,9263% 0.08
EURO35,8007% -0.22
STERLIN42,5546% -0.02
FRANG36,9288% -0.17
ALTIN2.546,18% 0,44
BITCOIN66.583,73-1.547
reklam

’Evde Sanat Zamanı’ projesine Avrupa mükemmeliyet ödülü

İŞ SANAT, “EVDE SANAT ZAMANI” PROJESİYLE AVRUPA’NIN EN PRESTİJLİ İLETİŞİM ÖDÜLLERİNDEN EUROPEAN EXCELLENCE AWARDS 2020’DE BİRİNCİLİĞE LAYIK GÖRÜLDÜ

Yayınlanma Tarihi : Google News
’Evde Sanat Zamanı’ projesine Avrupa mükemmeliyet ödülü
reklam

İş Sanat, ’Evde Sanat Zamanı’ projesiyle Avrupa’nın en prestijli iletişim ödüllerinden European Excellence Awards 2020’de birinciliğe layık görüldü.

İş Sanat, ’Evde Sanat Zamanı’ projesiyle Avrupa’nın en prestijli iletişim ödüllerinden European Excellence Awards 2020’de birinciliğe layık görüldü. Kovid-19 pandemisi nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 15 Mart’tan itibaren 20. sezonundaki konser ve etkinliklerini iptal eden İş Sanat, sanatın iyileştirici ve birleştirici gücüne inanarak insanların evlerinde hoşça vakit geçirmelerini sağlamak üzere evden yayın modeline geçti.

’Hayat Eve Sığar’ kampanyası süresince Türkiye’nin evde kaldığı Mart, Nisan ve Mayıs aylarında, sanatçılarla işbirliğine giden İş Sanat, 19 Mart’tan itibaren sosyal medya hesaplarından yaklaşık beş yüz içeriği sanatseverlerle buluşturdu. Evde Sanat Zamanı kapsamında 62 sanatçının özel ev performansı, arşivden 12 konserin tam kaydı ve 45 konserden kısa kayıt müzikseverlere sunuldu. Ayrıca şiir ve hikayelerin seslendirildiği 28 özel ev performansı, arşivden 5 dinletinin tam kaydı, 10 şiir animasyonu edebiyat tutkunları için paylaşıldı. Çocuklara yönelik sanatçıların evlerinde canlandırdığı 8 masal tiyatrosu, arşivden 2 tiyatro oyununun tamamı, 45 sanat atölyesi proje kapsamında hazırlanan içerikler arasında yer aldı. Plastik sanatlar alanında 64 sergi animasyonu ile 4 sanal sergi izleyiciyle buluştu. İş Bankası Müzeleri koleksiyonunu tanıtan 20 video içerik ve 4 mini belgesel yayınlandı. Evde Sanat Zamanı süresince yapılan paylaşımlarla 17 milyonu aşkın kişiye ulaşıldı.

5 Kasım’da 21. sezonunu İstanbul Ensemble konseri ile açan İş Sanat, nitelikli içeriklerini sosyal medya hesapları üzerinden sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Dijital olarak gerçekleşen İş Sanat’ın 21. sezonunda klasik müzikten Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği, konserlerine, hikaye ve şiir dinletilerinden, masal tiyatrosuna, tiyatro okumalarından sanal sergilere uzanan pek çok etkinlik yer alıyor. Pandemi tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak İş Kuleleri Salonu’nda kaydedilen etkinlikler İş Sanat’ın sosyal medya hesapları ve internet sitesinden ücretsiz olarak izlenebilecek.

reklam