İmarhaber

Eylemlerin merkezi Ekizköylüler bu defa teşekkür ettiler

ZAMAN ZAMAN EYLEMLERİ İLE GÜNDEME GELEN MUĞLA’NIN MİLAS İLÇESİNE BAĞLI EKİZKÖY SAKİNLERİNİN SU SORUNU ÇÖZÜLDÜ. MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ (MUSKİ) EKİPLERİ TARAFINDA EKİZKÖY MAHALLESİ’NDE İÇME SUYU HATTININ BİN 400 METRESİNİ YENİLENİNCE MAHALLENİN SU SORUNU KALMADI.

Eylemlerin merkezi Ekizköylüler bu defa teşekkür ettiler
Google News
03 Aralık 2020 - 9:30

Zaman zaman eylemleri ile gündeme gelen Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ekizköy sakinlerinin su sorunu çözüldü. Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) ekipleri tarafında Ekizköy Mahallesi’nde içme suyu hattının bin 400 metresini yenilenince mahallenin su sorunu kalmadı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon idaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekipleri il genelindeki mahallelerde içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü tarafından Milas ilçesinin Ekizköy Mahallesinde içme suyu hattının bin 400 metresi yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu. MUSKİ ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda vatandaşların kesintisiz su almalarının sağlanacağı belirtildi.

MUSKİ’nin çalışmalarını yakından takip eden Ekizköy Mahallesi Muhtarı Muhsin Bilge, MUSKİ’nin yaptığı bu çalışmayla artık evlerdeki çeşmelerden suların aktığını belirterek suyun öneminin iyice arttığı pandemi döneminde köyün kesintisiz su almasını sağlayan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e ve MUSKİ ekiplerine teşekkür etti.

Paylaşımlarında hem yanlışı düzeltip hem de teşekkür ettiler

Daha önce sık sık yaptıkları eylemlerle gündeme gelen Milas Ekizköy sakinleri, yaşadıkları su sıkıntısını çözülmesi üzerine yaptıkları paylaşımda, bu zamana kadar yaşadıkları susuzluğun müsebbibi olduğunu ileri sürdükleri Yeniköy Kemerköy Termik Santrali’nin bir alakasının olmadığını fark ettiklerini belirterek hattı yenileyerek sorunu çözen MUSKİ ekiplerine teşekkür ettiler.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları