Gazioğlu başarıyı ödüllendirdi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 12:24

Gazioğlu başarıyı ödüllendirdi

ERZURUM’UN PALANDÖKEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN GAZİOĞLU, POLİS AMCA İLKOKULU, KAZIM YURDALAN İLKOKULU VE KAZIM YURDALAN TOKİ İLKOKULU ÖĞRETMENLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ.

Gazioğlu başarıyı ödüllendirdi
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 10:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/gazioglu-basariyi-odullendirdi/32459/" title="facebook">

Erzurum’un Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, Polis Amca İlkokulu, Kazım Yurdalan İlkokulu ve Kazım Yurdalan TOKİ İlkokulu öğretmenlerini ödüllendirdi.

Erzurum’un merkez ilçelerinden Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Polis Amca İlkokulu, Kazım Yurdalan İlkokulu ve Kazım Yurdalan TOKİ İlkokulunun yürütmüş oldukları eTwinning projeleri ve almış oldukları Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleri çalışmalarını başarıyla yürüten Polis Amca İlkokulunun Palandöken ilçesinde ilk eTwinning okulu olmasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu tarafından öğretmenlere plaket takdim ederek öğretmenler onurlandırdı.

Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, “Başarı elde eden öğretmenlerimizi plaket takdim ederek ödüllendirdik. Şahsım ve kurumum adına başarılarından ötürü öğretmenlerimizi ve emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Gazioğlu, İlçe adına daha nice başarılara imza atılması temennisinde bulundu.