İmar Haber

Gazioğlu başarıyı ödüllendirdi

ERZURUM’UN PALANDÖKEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN GAZİOĞLU, POLİS AMCA İLKOKULU, KAZIM YURDALAN İLKOKULU VE KAZIM YURDALAN TOKİ İLKOKULU ÖĞRETMENLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ.

Gazioğlu başarıyı ödüllendirdi
Google News
08 Aralık 2020 - 10:40

Erzurum’un Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, Polis Amca İlkokulu, Kazım Yurdalan İlkokulu ve Kazım Yurdalan TOKİ İlkokulu öğretmenlerini ödüllendirdi.

Erzurum’un merkez ilçelerinden Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Polis Amca İlkokulu, Kazım Yurdalan İlkokulu ve Kazım Yurdalan TOKİ İlkokulunun yürütmüş oldukları eTwinning projeleri ve almış oldukları Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketleri çalışmalarını başarıyla yürüten Polis Amca İlkokulunun Palandöken ilçesinde ilk eTwinning okulu olmasından dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu tarafından öğretmenlere plaket takdim ederek öğretmenler onurlandırdı.

Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, “Başarı elde eden öğretmenlerimizi plaket takdim ederek ödüllendirdik. Şahsım ve kurumum adına başarılarından ötürü öğretmenlerimizi ve emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Gazioğlu, İlçe adına daha nice başarılara imza atılması temennisinde bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları