Gebze Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına ara vermiyor | 12 Haziran 2024İmar Haber

12 Haziran 2024 - 19:20

Gebze Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına ara vermiyor

GEBZE BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI EKİPLER ASFALT ONARIM, YAMA VE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.

Gebze Belediyesi Fen İşleri Ekipleri çalışmalarına ara vermiyor
Son Güncelleme :

25 Kasım 2020 - 17:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/gebze-belediyesi-fen-isleri-ekipleri-calismalarina-ara-vermiyor/24813/" title="facebook">

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler asfalt onarım, yama ve sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatları doğrultusunda asfalt onarım, yama ve sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaklaşan kış ayında Gebzelilerin trafikte güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için çalışmalarını sürdüren ekipler cadde ve sokaklarda asfalt yama ve kaldırım onarım çalışmalarını sürdürüyor. Asfalt yama ve kaldırım onarım çalışmalarının yanı sıra sıfır asfalt çalışmalarını da ara vermeyen ekipler Kadıllı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde asfaltlama çalışması yürütüyor.


Gebze İmar Haberleri