Gebze'de sokakları kısıtlamada baştan sona temizleniyor | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 10:48

Gebze’de sokakları kısıtlamada baştan sona temizleniyor

GEBZE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ UYGULANDIĞI HAFTA SONUNDA GEBZE’NİN ANA ARTERLERİNDE, CADDELERİNDE HUMMALI BİR TEMİZLİK ÇALIŞMASI BAŞLATTI.

Gebze’de sokakları kısıtlamada baştan sona temizleniyor
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 16:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/gebzede-sokaklari-kisitlamada-bastan-sona-temizleniyor/30793/" title="facebook">

Gebze Belediyesi ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonunda ilçenin ana arterleri ve caddelerinde temizlik çalışması yürütüyor.

Gebze Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri, sokağa çıkma kısıtlamasında ilçenin temiz kalması için temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler ilk olarak Fatih Devlet Hastanesi bahçesinde yıkama çalışması gerçekleştirdi. Gebze’nin tüm mahallelerinde hafta sonu detaylı bir temizlik çalışması yapan ekipler, boş alanlara gelişi güzel atılan çöpleri temizleyerek kaldırdı. Çöp konteynerleri yanlarına bırakılan iri hacimli atıkları da kaldıran ekipler ayrıca yer altı ve yer üstü konteynırlarını özel solüsyonla dezenfekte etti. Ekipler yıpranan çöp konteynerlerini de tamir ederek onardı.


Gebze İmar Haberleri