Golazüryan Hakkari halkına kazandırılacak | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 05:13

Golazüryan Hakkari halkına kazandırılacak

HAKKARİ VALİSİ VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ İDRİS AKBIYIK, GOLAZÜRYAN GÖLETİ’NDE YAPIMI DEVAM EDEN KAFE, RESTORAN, UZUNLUĞUNDA YÜRÜYÜŞ YOLU VE BİSİKLET YOLU, ÇOCUK OYUN ALANLARI VE DİNLENME ALANLARININ BULUNACAĞI GOLAZÜRYAN SOSYAL TESİS PROJESİ İNŞAAT ÇALIŞMALARINI DENETLEDİ.

Golazüryan Hakkari halkına kazandırılacak
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 10:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/golazuryan-hakkari-halkina-kazandirilacak/31800/" title="facebook">

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, yapımı devam eden kafe, restoran, yürüyüş yolu ve bisiklet yolu, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanlarının bulunacağı Golazüryan Sosyal Tesis Projesi inşaat çalışmalarını denetledi.

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Golazüryan Göleti’ndeki çalışmaları yerinde denetleyerek, çalışmalar hakkında Hakkari Belediye Başkan Yardımcısı Hamit Zibek’ten bilgi aldı. Vali Akbıyık,”Belediye olarak 2020-2023 değişim ve dönüşüm programları kapsamında 25 projemiz hayata geçiriliyor. ilk yılımızda bunun yüzde 50’sini gerçekleştirdik. işte onlardan bir tanesi ziyaret ettiğimiz Golazüryan göleti burada yaklaşık 8 bin metre kare alanda yürüme yolları, bisiklet yolları, gölün bakım ve onarımı ile kafeteryası ile güzel bir sosyal tesis dinlenme regülasyon alanı oluşturuyoruz” dedi.