DOLAR32,9263% 0.08
EURO35,8007% -0.22
STERLIN42,5546% -0.02
FRANG36,9288% -0.17
ALTIN2.546,18% 0,44
BITCOIN66.583,73-1.547
reklam

Gölmarmara’da hijyen çalışmaları devam ediyor

İL GENELİNDE KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, GÖLMARMARA’DA DA BU ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA İLÇEDE ORTAK KULLANIM ALANLARI DEZENFEKTE EDİLİRKEN, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÖLMARMARA İTFAİYE AMİRLİĞİ DE, ANA ARTER VE KALDIRIMLARDA DEZENFEKSİYONLU SU İLE YIKAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gölmarmara’da hijyen çalışmaları devam ediyor
reklam

İl genelinde korona virüs salgınına karşı dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara’da da bu çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında ilçede ortak kullanım alanları dezenfekte edilirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi Gölmarmara İtfaiye Amirliği de, ana arter ve kaldırımlarda dezenfeksiyonlu su ile yıkama çalışması gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Gölmarmara İtfaiye Amirliği ekipleri, Gölmarmara’da sorumluluk alanındaki cadde, ana arter ve kaldırımlarda dezenfeksiyonlu su ile yıkama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri de, ilçede ortak kullanım alanlarını dezenfekte etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin her alanda yanlarında olmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Gölmarmaralılar, çalışmaları takdirle karşılarken, Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

reklam