İmarhaber

Hacıbaba Pastaneleri, kısıtlamada evlere servisle vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor

DİYARBAKIR VE İSTANBUL’DA FAALİYET YÜRÜTEN HACIBABA PASTANELERİ, TÜM YURTTA UYGULANAN 80 SAATLİK PANDEMİ KISITLAMASI NEDENİYLE MÜŞTERİLERİNE ‘EVLERE SERVİS’ HİZMETİNİ VERİYORLAR.

Hacıbaba Pastaneleri, kısıtlamada evlere servisle vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor
Google News
01 Ocak 2021 - 16:35

Diyarbakır ve İstanbul’da faaliyet yürüten Hacıbaba Pastaneleri, tüm yurtta uygulanan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında müşterilerine ’evlere servis’ hizmeti sunmaya devam ediyor.

Diyarbakır ve İstanbul’da faaliyet yürüten Hacıbaba Pastaneleri, perşembe günü saat 21.00’da başlayan ve pazartesi günü saat 05.00’a kadar devam edecek olan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasında müşterilere evlere servis hizmeti sunuyor. Hacıbaba Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Elaldı, tüm yurtta uygulanan 80 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması boyunca pandemi tedbirlerini en üst seviyede alarak evlere güvenle paket servisi hizmeti verdiklerini söyledi. Hijyeni en üst seviyede tuttuklarını kaydeden Elaldı, “Pandemi sebebiyle zaman zaman uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları ile birlikte insanların evde mağdur edilmemesi noktasında motorize ekiplerimiz vatandaşların siparişlerini evlerine kadar götürüp onlara teslim ediyor. Hijyen tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkararak hizmet veriyoruz. Personelimiz, ürünlerimiz ve iş yerlerimiz açısından da hijyen konularına son derece dikkat ediyoruz” dedi.

Müşterilerinin yeni yılını kutlayan Elaldı, “Yeni yıl dolayısıyla korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasında insanlarımızın bizleri tercih etmesinden kaynaklı büyük bir mutluluk duyduk. Bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, yeni yılın hastalıklardan ve bütün kötülüklerden kurtulma yılı olmasını diliyorum” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları