Hakkari okular bölgesi suya kavuşuyor | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 18:20

Hakkari okular bölgesi suya kavuşuyor

HAKKARİ’NİN MERZAN MAHALLESİ OKULLAR BÖLGESİ HAKKARİ BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN İÇME SUYUNA KAVUŞTURULUYOR. YOR.

Hakkari okular bölgesi suya kavuşuyor
Son Güncelleme :

24 Aralık 2020 - 16:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/hakkari-okular-bolgesi-suya-kavusuyor/44691/" title="facebook">

Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Merzan Mahallesi okullar bölgesi içme suyuna kavuşturuluyor.

Zor kış koşullarında Hakkari halkının sağlıklı su alması için geceli gündüzlü çalışmalarını sürdüren Hakkari Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri Müdürlüğü su arızası, kanalizasyon birimi, klor birimi, su dağıtım ekibi ve sondaj birimiyle 5 ayrı birimiyle 24 saat hizmet veriyor. Özellikle yeni yapacak olan projelerle Hakkari halkının ihtiyaçlarına hizmet vermeyen devam eden Hakkari Belediyesi, yıllardır su sıkıntısı çeken Merzan Mahallesi okullar bölgesinin içme suyu sıkıntını gidererek bölgeye sondaj suyu vermek için çalışmalarını sürdürüyor. Dondurucu soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdüren ekipler, yer yer ateş yakarak ısınmaya çalıştılar.