Hereke'de asfalt serimi çalışmaları sürüyor | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 08:56

Hereke’de asfalt serimi çalışmaları sürüyor

KÖRFEZ BELEDİYESİ, İLÇE GENELİNDE ULAŞIM AĞINI GÜÇLENDİRİRKEN, MEVCUT YOLLARIN DA BAKIM VE ONARIMLARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR.

Hereke’de asfalt serimi çalışmaları sürüyor
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 13:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/herekede-asfalt-serimi-calismalari-suruyor/27258/" title="facebook">

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde ulaşım ağını güçlendirirken, mevcut yolların da bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor.

Körfez Belediyesi, ilçe genelinde ulaşım ağını güçlendirirken, mevcut yolların da bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda da Yukarı Hereke Cumhuriyet Mahallesi’nde daha önce Karagöz, Katmer, Arif, Arşin, Taksim ve Mesken Sokakları’nda bin 500 metre uzunluğundaki alanda 2 bin 700 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilmişti. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışma, dün de devam ettirildi. Bölgedeki diğer sokaklara da bin ton asfalt serim işlemi gerçekleştirildi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede toplam 3 bin 700 ton asfalt seriminin gerçekleştirileceğini belirtti.