Hisarcık'ta elektrik kesintilerine tepki | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 03:21

Hisarcık’ta elektrik kesintilerine tepki

HİSARCIK’TA ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

Hisarcık’ta elektrik kesintilerine tepki
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 10:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/hisarcikta-elektrik-kesintilerine-tepki/42474/" title="facebook">

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde pandemi döneminde sık sık yaşanan elektrik kesintileri vatandaşları adeta canından bezdirdi.

Elektrik kesintilerinden en çok kendilerinin mağdur olduğunu belirten ilçe esnaflarından paket servisi yapan Mehmet Altınok, bir buçuk hafta içerisinde haber verilmeden beş defa yaklaşık birer saate yakın elektrik kesintisi uygulandığını söyledi.

Altınok,” Cumhuriyet Meydanında bulunan iş yerimdeki ızgaralarımda ve makinelerimde siparişler olduğu esnada elektrikler kesilince haliyle siparişler yarım kalıyor. Bu yüzden maddi kayba uğruyorum. Pandemi döneminde zaten esnaf zor durumda, umudunu pakete bağlamış. Bari elektrikleri kesmeyin. Elektrik ücretini bir gün geciktirdiğinizde diğer gün ihbarname geliyor. Bir hafta içinde faturayı ödemediğinde elektriği kesiyorlar. Peki kesintiler yüzünden uğradığımız zararı kim ödeyecek? diye konuştu.