Samsun İlkadım Bir Aileye Daha Kucak Açtı | 22 Mayıs 2024İmar Haber

22 Mayıs 2024 - 23:12

Samsun İlkadım Bir Aileye Daha Kucak Açtı

İLKADIM BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM MÜDÜRLÜĞÜ, KADIN KOORDİNASYON YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA MERKEZİ İHTİYAÇ SAHİBİ BİR AİLEYE DAHA KUCAK AÇTI.

Samsun İlkadım Bir Aileye Daha Kucak Açtı
Son Güncelleme :

29 Kasım 2020 - 19:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ilkadim-bir-aileye-daha-kucak-acti/26960/" title="facebook">

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü, Kadın Koordinasyon Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi ihtiyaç sahibi bir aileye daha kucak açtı.

İlkadım ilçesinde gönüllü yapılan yardımlar ile veren el ile alan eli buluşturan İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ve Kadın Koordinasyon Merkezi yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahibi ailelerin hayır dualarını almaya devam ediyor. Hayırseverlerden temin edilen bir ev dolusu eşya İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailenin evi baştan aşağıya donatıldı.

“Bu gönüllü yardım hizmetine destek olun”

Hayırsever insanlardan yardım beklediklerini dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Mahalle muhtarımızın hassas tespitleri neticesinde ihtiyaç sahibi ailemizin evini çalışma arkadaşlarımızla baştan aşağıya donattık. Bir taraftan ülkemizi tehdidi altına korona virüse yönelik çalışmalarımızı sürdürürken, diğer taraftan da sosyal belediyecilik anlayışımızla ihtiyaç sahibi ailelerimize sahip çıkmaya devam ediyoruz. Bizlere eşya yardımında bulunarak yardımlara duyarsız kalmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar bizlere destek versinler ki, ihtiyaç sahiplerine ulaşalım. Yardım çalışmalarımızda bizlerle birlikte ter döken çalışanlarımıza ve her zaman bize imkan sağlayan hayırsever insanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm hayırsever vatandaşlarımızı bu gönüllü yardım hizmetine davet ediyorum” dedi.


İlkadım İmar Haberleri