İlkokul Öğrencileri Öğretmenler Günü'nü MCBÜ'de Fidan Dikerek Kutladı | 12 Haziran 2024İmar Haber

13 Haziran 2024 - 00:54

İlkokul Öğrencileri Öğretmenler Günü’nü MCBÜ’de Fidan Dikerek Kutladı

MANİSA ŞEHZADELER GAZİ İLKOKULU 3-D SINIFI ÖĞRENCİLERİ, ÖĞRETMENLERİ ENGİN BUDAK İLE BİRLİKTE MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. AHMET ATAÇ VE AKADEMİSYENLERİN “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ”NÜ KUTLAYARAK, ŞEHİT PROF. DR. İLHAN VARANK YERLEŞKESİNE ÇINAR VE DEFNE FİDANI DİKTİ.

İlkokul Öğrencileri Öğretmenler Günü’nü MCBÜ’de Fidan Dikerek Kutladı
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 17:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ilkokul-ogrencileri-ogretmenler-gununu-mcbude-fidan-dikerek-kutladi/23961/" title="facebook">

Manisa Şehzadeler Gazi İlkokulu 3-D sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Engin Budak ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç ve akademisyenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlayarak, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesine çınar ve defne fidanı dikti.

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, 3-D sınıfı öğrencilerinin hediye ettiği fidanların dikim etkinliğine, Rektör Ataç, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Bora Canbula ve öğrenci velileri katıldı. “Yorulmadan bu kutsal görevi yerine getiren, özveriyle çalışan siz ve tüm öğretmenlerimizin bize kattığı her şey için minnettarız” diyen Gazi İlkokulu 3-D sınıfı öğrencilerine teşekkür eden Rektör Ataç, “Öğretmenlik mesleği geleceğin fidanlarını yeşertmek, ülkemize kalıcı fidanlar dikmek anlamına geliyor. Bugün bizleri unutmayan, küçük yüreklere teşekkür ediyor, öğretmenler günümüzün kutlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet eden Ataç, günün sonunda 3-D sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Engin Budak’a teşekkür belgesi takdim etti.


Şehzadeler İmar Haberleri