İtfaiye kavşağı yeni görünümüyle çok beğenildi | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 19:49

İtfaiye kavşağı yeni görünümüyle çok beğenildi

NEVŞEHİR BELEDİYESİ, KENT ESTETİĞİNE KATKI SAĞLAMAK AMACIYLA KAVŞAKLARDAKİ PEYZAJ VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR. BELEDİYE EKİPLERİNİN SON OLARAK İTFAİYE KAVŞAĞI’NDA YAPTIĞI ÇALIŞMA HEM GECE HEM DE GÜNDÜZ GÖRÜNTÜSÜYLE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.

İtfaiye kavşağı yeni görünümüyle çok beğenildi
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 13:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/itfaiye-kavsagi-yeni-gorunumuyle-cok-begenildi/50510/" title="facebook">

Nevşehir Belediyesi, kent estetiğine katkı sağlamak amacıyla kavşaklardaki peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekiplerinin son olarak İtfaiye Kavşağı’nda yaptığı çalışma hem gece hem de gündüz görüntüsüyle büyük beğeni topladı.

Kentin çeşitli noktalarındaki kavşaklarda gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını sürdüren Nevşehir Belediyesi, Terminal Kavşağı, Ürgüp Yolu, Üniversite Kavşağı, Jandarma Kavşağı, Forum Kavşağı’nın ardından İtfaiye Kavşağındaki çalışmalarını da tamamladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalar çerçevesinde çevre yolu üzerindeki İtfaiye Kavşağı’na lale ve at figürleri yerleştirildi.

Aydınlatma çalışması da yapılan kavşak çim ve ekilen süs bitkileri ve çiçeklerinde çıkmasıyla özellikle bahar aylarından itibaren yemyeşil görüntüsüyle görsel bir şölen sunacak.