Çanakkale'de Pazar Kurulmayacak | 22 Mayıs 2024İmar Haber

22 Mayıs 2024 - 23:35

Çanakkale’de Pazar Kurulmayacak

ÇANAKKALE’NİN YENİCE İLÇESİNE BAĞLI KALKIM BELDESİNDE PAZAR GÜNÜ DÜZENLENEN HALK PAZARININ KORONA VİRÜS (COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BİR HAFTA SÜREYLE YAPILMAYACAĞI AÇIKLANDI.

Çanakkale’de Pazar Kurulmayacak
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 12:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kalkimda-bir-hafta-halk-pazari-kurulmayacak/25894/" title="facebook">

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde pazar günü düzenlenen halk pazarının korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bir hafta süreyle yapılmayacağı açıklandı.

 

Kalkım Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada:

“Belediye Başkanlığımız tarafından alınan karar gereği Beldemiz ve çevresinde görülen korona virüs vakalarındaki hızlı artış nedeniyle Beldemizde Pazar günleri kurulmakta olan Halk Pazarı bir hafta süreyle kurulmayacaktır. Her zamankinden daha temkinli davranarak bu salgın hastalığa karşı hep birlikte siper alıp, birlikle mücadele etmeliyiz. Lütfen zaruri ihtiyaçlar dışında evlerimizde kalmaya devam edelim. Dışarıya çıktığımızda mesafe, maske ve hijyen kuralına lütfen uyalım” ifadelerine yer verildi.

Canakkale-Kalkım-Pazaryeri

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım beldesinde pazar günü düzenlenen halk pazarının korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında bir hafta süreyle yapılmayacağı açıklandı.Kalkım İmar Haberleri