Kaynaşlı'da dört bir yandan çalışmalar sürüyor | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 05:42

Kaynaşlı’da dört bir yandan çalışmalar sürüyor

BATI KARADENİZ’İN PARLAYAN ŞEHİRLERİNDEN BİRİSİ OLAN KAYNAŞLI’DA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR. BELEDİYE BAŞKANI BİROL ŞAHİN, YAPILAN ÇALIŞMALARI ZİYARET EDEREK PERSONELLERE KOLAYLIKLAR DİLEDİ.

Kaynaşlı’da dört bir yandan çalışmalar sürüyor
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 15:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kaynaslida-dort-bir-yandan-calismalar-suruyor/32221/" title="facebook">

DÜZCE (İHA) – Batı Karadeniz’in parlayan kentlerinden birisi olan Kaynaşlı’da çalışmalar aralıksız devam ediyor. Belediye Başkanı Birol Şahin, yapılan çalışmaları ziyaret ederek personellere kolaylıklar diledi.

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde ilçe belediyesi tarafından çalışmalar aralıksız bir şekilde devam ediyor. Sonbaharda yapılan çalışmalara ek olarak hava şartlarının elverdiği süreç içerisinde kış hazırlıklarıda devam ediyor. Her an sahada her işin başında olan Kaynaşlı Belediyesi soğuk havada çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin soğuk havada çalışmalarını sürdüren personelleri ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceledi. Personellere tatlı ikramında bulunan Başkan Şahin, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.