Keçiören'de sıkı korona virüs denetimi | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 09:11

Keçiören’de sıkı korona virüs denetimi

KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI TURGUT ALTINOK, İLÇEDEKİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE YÖNELİK KORONAVİRÜS DENETİMLERİNE KATILDI

Keçiören’de sıkı korona virüs denetimi
Son Güncelleme :

27 Kasım 2020 - 16:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/keciorende-siki-korona-virus-denetimi/26125/" title="facebook">

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen “Covid-19 Denetimleri” konulu genelge kapsamında ilçedeki alışveriş merkezlerinde korona virüs denetimlerine katıldı.

Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut’un da katıldığı denetimlerde konuşan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Denetimlerimiz her gün devam ediyor. Düğün, cenaze, pazar alanları, toplu taşıma gibi alanlarda virüs daha fazla yayılıyor. Buralarda tedbirleri artırdık, gerekirse vatandaşlarımız bu tür özel organizasyonlarını ertelemeli, alışveriş yaparken de daha dikkatli olmalıdır. Mesafe koymakta sıkıntı yaşıyoruz. İşin ciddi olduğunu herkesin bilmesi gerekiyor. Hem kendi canımız hem de başkalarının canı için temizlik, maske ve mesafe kurallarına muhakkak uyalım” dedi.

Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut da alışveriş merkezinde bulunan iş yerlerinin denetlendiğini ve kuralların uygulanması için sıkı denetim uygulandığını kaydetti.