Kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarını unutmadılar | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 15:44

Kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarını unutmadılar

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ) ÇORLU İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİCİ VE ÜYELERİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA KESKİN BAŞKANLIĞINDA BİR ARAYA GELEREK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN SOKAK HAYVANLARINI BESLEDİ.

Kısıtlama günlerinde sokak hayvanlarını unutmadılar
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 12:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kisitlama-gunlerinde-sokak-hayvanlarini-unutmadilar-2/51335/" title="facebook">

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorlu İlçe Teşkilatı yönetici ve üyeleri ilçe başkanı Mustafa Keskin başkanlığında bir araya gelerek sokağa çıkma kısıtlamasında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını besledi.

AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin ve yönetim kurulu ile gençlik kolları başkanı Habip Murat Öksüz ve yönetim kurulu üyeleri korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamalarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için besleme çalışması gerçekleştirdi.

Çorlu’nun çeşitli mahallelerinde özellikle de köyden mahalleye dönüştürülen yerlerde parti yöneticileri ile birlikte sokağa çıkan AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin sokak hayvanlarını besledi. Yapılan çalışmanın son derece önemli olduğunun altını çizen AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, her vatandaşın duyarlı davranış göstererek özellikle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan günlerde sokak hayvanlarının unutulmaması ve yiyecek ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli yemleri uygun noktaları bırakmalarını istedi.