Kısıtlama turistlere yaradı, dünyaca ünlü sahil onlara kaldı | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 12:27

Kısıtlama turistlere yaradı, dünyaca ünlü sahil onlara kaldı

ANTALYA’DA SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDAN MUAF TUTULAN YABANCI TURİSTLER, SESSİZLİĞE BÜRÜNEN DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİ’NDE DENİZİN VE GÜZEL HAVANIN TADINI ÇIKARDI.

Kısıtlama turistlere yaradı, dünyaca ünlü sahil onlara kaldı
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 13:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kisitlama-turistlere-yaradi-dunyaca-unlu-sahil-onlara-kaldi/30659/" title="facebook">

Antalya’da sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan yabancı turistler, sessizliğe bürünen dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde denizin ve güzel havanın tadını çıkardı.

Antalya, sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününü günlük güneşlik bir havada geçiriyor. Kentte, hava sıcaklığı 20, nem oranınınsa 47 derece olarak ölçüldü. Dün akşam 21.00’de başlayan ve pazartesi saat 05.00’de sona erecek sokağa çıkma kısıtlamasında kent sessizliğe bürünürken, kısıtlamadan muaf tutulan yabancı turistlerin adresi dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili oldu. Normaldeki kalabalık görüntüsünden çok uzak olan sahilde, turistler denizin keyfini çıkardı, bazıları güneşlenirken, bazıları da sahil kenarında spor ve yürüyüş yapmayı tercih etti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre ise yarın Antalya’da hava sıcaklığının 21 derece olması bekleniyor.