Kısıtlamalarda da görevlerine devam ediyorlar | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 05:25

Kısıtlamalarda da görevlerine devam ediyorlar

ESKİŞEHİR’DE SOKAĞA ÇIKMA YASAKLARINDA BOŞ KALAN MEYDAN, CADDE, SOKAK VE YEŞİL ALANLAR TEMİZLENEREK YENİ HAFTAYA HAZIRLANIYOR.

Kısıtlamalarda da görevlerine devam ediyorlar
Son Güncelleme :

27 Aralık 2020 - 11:20

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kisitlamalarda-da-gorevlerine-devam-ediyorlar/45725/" title="facebook">

Eskişehir’de hafta sonu sokağa çıkma yasaklarında boş kalan meydan, cadde, sokak ve yeşil alanlar belediyelerin çalışanları tarafından temizlenerek yeni haftaya hazırlanıyor.

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasaklarının ilan edilmesinin üzerinden dört hafta geçti. Yasaklar sırasında evlerine en yakın bakkal ve marketlere giden, çalışan ve özel durumları bulunan vatandaşlar dışında kimse sokağa çıkamıyor. Sigara izmaritleri, tozlar, ağaçlardan dökülen kurumuş yapraklar ve yere atılmış çöpler ise belediyelerin temizlik personelleri tarafından süpürülüyor. Böylece boş kalan sokaklar çöplerden arındırılıyor. Şehrin birçok noktasında temizlik çalışmasını sürdüren görevliler, vatandaşlara hafta başında temiz bir ortam oluşturuyor.