Antalya'da Taksi Durakları Parklar ve Camiler Dezenfekte Edildi | 22 Mayıs 2024İmar Haber

22 Mayıs 2024 - 23:30

Antalya’da Taksi Durakları Parklar ve Camiler Dezenfekte Edildi

KONYAALTI BELEDİYESİ KORANA VİRÜS İLE MÜCADELE KAPSAMINDA İLÇE GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. BU KAPSAMDA CAMİ, TAKSİ DURAKLARI, PARK-BAHÇE VE OKULLAR İLAÇLANIYOR.

Antalya’da Taksi Durakları Parklar ve Camiler Dezenfekte Edildi
Son Güncelleme :

26 Kasım 2020 - 17:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/konyaaltinda-taksi-duraklari-parklar-ve-camilere-dezenfekte-calismasi/25520/" title="facebook">

Konyaaltı Belediyesi korana virüs ile mücadele kapsamında ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda cami, taksi durakları, park-bahçe ve okullar ilaçlanıyor.

İlçe genelinde 21 taksi durağı ve bu duraklara bağlı çalışan 351 taksi, 60 cami ile okul ve bağlı kurumlar her hafta düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, salgın dönemi bitene kadar bu çalışmaların belirli periyotlarla devam edeceğine dikkat çekti.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen yaptığı açıklamada:

“Konyaaltı Belediyesi olarak ilk günden bu yana pandemi ile mücadeleyi aralıksız sürdürüyoruz. Ekiplerimiz üstün bir gayretle halkın yoğun olarak kullandığı, temasın yoğun olduğu alanlarda dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor. Taksi durakları başta olmak üzere, park-bahçe, okul ve camilerde dezenfekte çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Halkımızdan istediğimiz alınan tedbirlere uymaları. Salgını henüz son bulmuş değil. Lütfen sosyal mesafeye, maske takmaya ve el hijyenine dikkat edelim. Kalabalık ortamlarda bulunmamaya özen gösterelim” diye konuştu.


Konyaalti İmar Haberleri