Körfez Belediyesi'nden emekli personellere plaket | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 10:56

Körfez Belediyesi’nden emekli personellere plaket

KÖRFEZ BELEDİYESİ EMEKLİ OLAN PERSONELLER İÇİN DÜZENLEDİĞİ TÖRENDE EMEKLİ OLAN BELEDİYE PERSONELLERİNE PLAKET TAKDİM ETTİ.

Körfez Belediyesi’nden emekli personellere plaket
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 16:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/korfez-belediyesinden-emekli-personellere-plaket/32265/" title="facebook">

Körfez Belediyesi emekli olan personeller için düzenlediği törende emekli olan belediye personellerine plaket takdim etti.

Körfez Belediyesi’nde 2020 yılı içerisinde emekliliğe ayrılan personele plaket takdim edildi. Pandemi dolayısıyla emekliye ayrılan personel için iki ayrı tören düzenlenirken, ikinci gruptakilere de belediye meclis töreninde düzenlenen program ile plaketleri takdim edildi. Törene Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Osman Yurt ve Levent Yılmaz ile Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Osman Şar da katıldı.

Program öncesinde konuşan Belediye İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Şar, “Körfez Belediyesi’nde uzun yıllardır alın teri ile görev yapan ve Körfez halkına en iyi şekilde hizmet etmek adına çalışma yürüten arkadaşlarımızı emekli olmalarından dolayı kutluyorum. Başkanımız Şener Söğüt’e de arkadaşlarımızı plaket ile onurlandırdığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de emekli personele yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, “Emeğiniz büyük. Hepiniz anlınızın akıyla, başarı ile emekliliği hak ettiniz. Şimdi dinlenme zamanı. Yeni bir hayatın başlangıcındasınız. Sevdiklerinizle, ailenizle daha fazla vakit geçireceksiniz. Sizlere emeklilik hayatınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.