Körfez Sanayi Sitesi'ne yağmur suyu hattı | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 09:07

Körfez Sanayi Sitesi’ne yağmur suyu hattı

KÖRFEZ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, YARIMCA SANAYİ SİTESİ İÇERİSİNDE YAĞMUR SUYU BİRİKMESİNİ ENGELLEMEK ADINA 300 METRELİK YAĞMUR SUYU DÖŞEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

Körfez Sanayi Sitesi’ne yağmur suyu hattı
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 12:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/korfez-sanayi-sitesine-yagmur-suyu-hatti/27198/" title="facebook">

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yarımca Sanayi Sitesi içerisinde yağmur suyu birikmesini engellemek adına 300 metrelik yağmur suyu hattı imalatı gerçekleştirdi.

Körfez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin dört bir yanında çalışmaları sürdürüyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU ekipleri ile birlikte kentin alt yapısını yenileyen Körfez Belediyesi, acil ihtiyaç duyulan noktalara da müdahale ediyor. Bu kapsamda ekipler sanayi esnafının da talebi ile birlikte yağmur yağdığı zamanlarda su birikmesinin yaşandığı Sanayi Sitesi içerisinde çalışma yürüttü. Yarımca Sanayi Sitesi’nin içerisinde su birikintisini önlemek ve tahliyeyi kolaylaştırmak adına Körfez Belediyesi ekipleri 300 metrelik alanda yağmur suyu hattı döşeme işlemi gerçekleştirdi.

Bağlantı künklerinin de koyulduğu çalışma tamamlanırken, özellikle sanayi esnafı çalışmadan dolayı Başkan Şener Söğüt’e ve belediye ekiplerine teşekkür etti.