Koronavirüsü Yenen Kaymakam Yılmaz Görevine Döndü | 15 Temmuz 2024İmar Haber

15 Temmuz 2024 - 03:25

Koronavirüsü Yenen Kaymakam Yılmaz Görevine Döndü

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesi kaymakamı Erdinç Yılmaz’ın koronavirüs tedavisi başarıyla sonuçlandı.

Koronavirüsü Yenen Kaymakam Yılmaz Görevine Döndü
Son Güncelleme :

02 Mayıs 2020 - 0:23

157 views

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde kaymakamlık görevini icra eden Erdinç Yılmaz’ın geçtiğimiz günlerde yeni tip korona virüse yakalandığı öğrenildi. Tedavi sürecinin bitmesi ve yapılan son testlerin de negatif çıkmasının ardından Kaymakam Yılmaz, görevinin başına geçti.

Göreve dönüşünün ilk gününde Tepebaşı Kaymakamlığı Seyahat İzin Kurulu’nu yerinde denetleyen Yılmaz, görevlilerden kurulun genel durumu hakkında bilgi aldı.

Görevime Kaldığım Yerden Devam Edeceğim

Denetimlerde bulunmak ve çalışanlara moral vermek adına Tepebaşı Kaymakamlığı Seyahat İzin Kurulu’na gelen Erdinç Yılmaz, “Korona virüse yakalandık fakat hamd olsun tedavimizi tamamladık. Bir sıkıntı olmadı. Şunu da görmüş olduk ki sağlık sistemimiz iyi çalışıyor. Sağlık çalışanlarımız ve hastanelerimiz bu işte çok hazırlıklı ve başarılılar. Hamd olsun devlet olarak çok iyi bir mücadele veriyoruz.

Tedavimizin ardından biz de kaldığımız yerden mücadeleye devam etmek için buradayız. Burada arkadaşlarımızı ziyaret etmemiz de hem onlar hem bizim açımızdan iyi oldu, moral oldu. Bu mücadelede en iyi şekilde en iyi sonucu alacak vatandaşlarımızı bu salgından koruyacak çalışmaları yapmak için görevimin başında olmamdan ve tekrar bu mücadeleye başlamış olmaktan dolayı çok huzurluyum” diye konuştu.