Koronaya yakalanan müdür vatandaşlara seslendi | 22 Haziran 2024İmar Haber

22 Haziran 2024 - 21:08

Koronaya yakalanan müdür vatandaşlara seslendi

KORONAVİRÜSLE MÜCADELE DEVAM EDERKEN BİR ÇOK ETKİNLİK PANDEMİ NEDENİYLE BURUK BİR ŞEKİLDE KUTLANIYOR. BUNLARDAN BİRİDE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ. TÜM TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ İNEGÖL’DE KUTLAMALAR SADE BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNDE KORONAYA YAKALANAN ÖĞRETMENLERDE VAR BUNLARDA BİRİDE SEMİH EVREN. EVREN KARANTİNADAKİ TEDAVİSİNİ BİTİRDİKTEN SONRA HASTALIĞI ATLATTI. BU ANLAMLI GÜNÜ BURUK BİR ŞEKİLDE KUTLAMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞARKEN BİR KEZ DAHA VATANDAŞLARA ÇAĞRIDA BULUNARAK MASKE, SOSYAL MESAFE VE HİJYEN KONUSUNA DİKKAT ETMELERİ ÇAĞRISINDA BULUNDU.

Koronaya yakalanan müdür vatandaşlara seslendi
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 16:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/koronaya-yakalanan-mudur-vatandaslara-seslendi/23861/" title="facebook">

24 Kasım Öğretmenler Günü bu yıl buruk bir şekilde geçiyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs devam ederken, milyonlarca kişi bu hastalıkla boğuşuyor. Bu hastalığa yakalanlardan biri de İstaş Kentaş Ortaokul Müdürü olan Semir Evren. Evren 15 gün süren karantina süresinde gördüğü tedavinin ardından bu hastalığı atlattı. Koronaya yakalan okul müdürü, “Evet bugün 24 Kasım, ama maalesef pandemi sebebiyle buruk bir şekilde kutluyoruz. Gerçekten çok üzülüyorum, hem okulların kapanmasından dolayı, hem de bu anlamlı günü böyle sadece öğrencilerimiz olmadan kutlamamız beni çok üzüyor. Dünyayı etkisi altına alan bu koronaya maalesef bizler de yakalandık. Tabii bazıları gibi ağır atlatmadık Allah şükürler olsun. Evimizde 15 gün her şeyden uzak bir yere hapsolmuş gibi geçirdik. Zor bir süreçti, lakin hamdolsun atlattık. Okulu, öğrencileri her şey çok özledik. İnşallah en kısa sürede tekrar okullar açılır güzel bir şekilde öğrencileri cıvıl cıvıl seslerine kavuşuruz. Bir kez daha burada şunu söylemek istiyorum lütfen herkes Maske, sosyal Mesafe ve Hijyen konularına dikkat etsinler. Kimse bana bir şey olmaz diye düşünmesin. Oluyor gördüğünüz gibi. Allah bütün hastalara şifalar versin” dedi.