İmarhaber

Koronayı Yenen Gençlik Spor Müdürü Taburcu Oldu

SAMSUN’DA GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ İSMAİL HAKKI KASAPOĞLU 1 AY ÖNCE KORONA VİRÜSE YAKALANDI. İLK 8 GÜN EVDE TEDAVİ GÖREN KASAPOĞLU DURUMU AĞIRLAŞINCA SAMSUN VM MEDICAL PARK HASTANESİNE KALDIRILDI. SOLUNUM SIKINTISI SEBEBİYLE KALDIRILDIĞI HASTANE 17 GÜN TEDAVİ GÖREN MÜDÜR KASAPOĞLU TESTİNİN NEGATİF ÇIKMASI SONUCU TABURCU OLDU. Y

Koronayı Yenen Gençlik Spor Müdürü Taburcu Oldu
Google News
01 Ocak 2021 - 16:00

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, yakalandığı korona virüsü yenerek taburcu oldu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, 1 ay önce korona virüse yakalandı. İlk 8 gün evde tedavi gören Kasapoğlu durumu ağırlaşınca Samsun VM Medical Park Hastanesi’ne kaldırıldı. Solunum sıkıntısı sebebiyle kaldırıldığı hastane 17 gün tedavi gören Müdür Kasapoğlu, tomografi sonucunda akciğerleri temiz çıkınca taburcu oldu.

Yanında olan herkese teşekkür eden Kasapoğlu, “Değerli büyüklerime, yönetici ve çalışma arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerime çok çok değerli dostlarıma, dostluk mesajlarıyla güç veren, dualarını, desteğini esirgemeyen, arayan soran merak eden, kötü gününüzde yanımızda olduğunu hissettiren herkese en kalbi duygularımla sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şunu bir kez daha anladık ki sağlık her şey. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Büyüklerime hürmetlerimi sunuyorum. Allah’ıma sonsuz şükürler olsun. Büyük katkı sağlayan, büyük özveriyle, sevgiyle çalışan, başarılı doktorlarımızdan Göğüs Hastalıkları Doktorları Prof. Dr. Şevket Özkaya, Uzm. Dr. Adem Dirican, hastanenin Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan ve Ordu İl Sağlık Müdürü sevgili ağabeyim Dr. Mustafa Kasapoğlu başta olmak üzere hastanenin tüm sağlık çalışanlarına ve personeline çok teşekkür ederim” dedi.

Kasapoğlu, 1 hafta boyunca tedaviye devam edecek.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları