KOSGEB'e yeni yol, Adli Tıp Kurumu'na asfaltlama | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 08:46

KOSGEB’e yeni yol, Adli Tıp Kurumu’na asfaltlama

AK PARTİLİ BAĞLAR BELEDİYESİ, UZUN YILLARDIR ŞİKAYET KONUSU OLAN ŞANLIURFA YOLU ÜZERİNDE “KOSGEB BÖLGESİ” OLARAK BİLİNEN ALANA YENİ YOL KAZANDIRARAK ULAŞIM SORUNUNU ÇÖZDÜ.

KOSGEB’e yeni yol, Adli Tıp Kurumu’na asfaltlama
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 16:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kosgebe-yeni-yol-adli-tip-kurumuna-asfaltlama/32801/" title="facebook">

AK Partili Bağlar Belediyesi, uzun yıllardır şikayet konusu olan Şanlıurfa yolu üzerinde “KOSGEB Bölgesi” olarak bilinen alana yeni yol kazandırarak ulaşım sorununu çözdü. Başkan Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla Adli Tıp Kurumu’na giden yolda ise asfaltlama çalışması gerçekleştirilerek yol modern bir görüntüye kavuşturuldu.

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Belediyesi, kış mevsiminin yaşanmaya başlandığı bu günlerde iki önemli bölgenin daha ulaşım sorununu çözerek vatandaşları rahatlattı. Şanlıurfa yolu üzerinde “KOSGEB Yolu Bölgesi” olarak bilinen yerleşim yerinin yol sorunu Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin hummalı çalışmasıyla çözüme kavuşturuldu. 20 metre genişlik ve 1500 metre uzunluğundaki çalışma sonunda yol ulaşıma açıldı. Vatandaşlar, yapılan hizmeti anlamlı bulduklarını dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

Adli Tıp Kampüsüne asfaltlama hizmeti

Uzun yıllardır hizmet alamayan cadde ve sokakların yanı sıra birçok kamu kurumuna ait alanları da asfaltlayarak takdir toplayan Bağlar Belediyesi, kendi üretimi olan sıcak asfalt ile Adli Tıp Kurumu’na ait kampüsü ve yolu da asfaltlayarak ulaşıma elverişli hale getirdi. Daha önce kötü bir manzara ile karşılaştıklarını belirten Adli Tıp Kurumu yetkilileri, kısa sürede sorunu çözen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti. Başkan Beyoğlu ise topluma hizmet veren kurum ve kuruluşların rahat ortamda çalışması ve vatandaşların buralara huzurlu koşullarda ulaşması için bu hizmetleri yaptıklarını kaydetti.