Kulalı yazar kolon kanserine yenik düştü | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 10:28

Kulalı yazar kolon kanserine yenik düştü

KULA BELEDİYESİ’NİN EMEKLİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ OLAN VE KULA’NIN TANITIMI İÇİN BİRÇOK KİTAP YAZAN KULA SEVDALISI HÜSEYİN ŞAHİN, BİR SÜREDİR MÜCADELE ETTİĞİ KOLON KANSERİNE YENİK DÜŞTÜ. ŞAHİN’İN VEFAT HABERİ, KULA’DA BÜYÜK ÜZÜNTÜYE SEBEP OLDU.

Kulalı yazar kolon kanserine yenik düştü
Son Güncelleme :

23 Aralık 2020 - 14:00

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kulali-yazar-kolon-kanserine-yenik-dustu/43869/" title="facebook">

Kula Belediyesi’nin emekli Yazı İşleri Müdürü olan ve Kula’nın tanıtımı için birçok kitap yazan Kula sevdalısı Hüseyin Şahin, bir süredir mücadele ettiği kolon kanserine yenik düştü. Şahin’in vefat haberi, Kula’da büyük üzüntüye sebep oldu.

Kula Belediyesi’nde uzun yıllar boyunca Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan, Kula’nın tanıtımı için çıkardığı kitaplar ile ilçenin tanıtımına katkı sağlayan Hüseyin Şahin, bir süredir tedavi gördüğü kolon kanserine yenik düştü. Kulalı vatandaşlar tarafından oldukça sevilen bir isim olan Şahin’in vefat haberi, Kula’da büyük üzüntüye sebep oldu.

Şahin’in cenazesi, bugün saat 17.00’de Kurşunlu Camii’nden kılınacak cenaze namazının ardından ebedi mekanına defnedilecek.