KYK Karabük Yurdu'nda Meyve Ağaçları Yetiştirilecek | 16 Haziran 2024İmar Haber

16 Haziran 2024 - 19:29

KYK Karabük Yurdu’nda Meyve Ağaçları Yetiştirilecek

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI KARABÜK YURDU’NDA ÖĞRENCİLERE DAHA YEŞİL BİR GELECEK İÇİN FARKINDALIK OLUŞTURMAK AMACIYLA AĞAÇLANDIRMA ÇALIŞMASI YAPILIYOR.

KYK Karabük Yurdu’nda Meyve Ağaçları Yetiştirilecek
Son Güncelleme :

24 Kasım 2020 - 18:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kyk-karabuk-yurdunda-meyve-agaclari-yetistirilecek/24019/" title="facebook">

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Karabük Yurdu’nda öğrencilere daha yeşil bir gelecek için farkındalık oluşturmak amacıyla ağaçlandırma çalışması yapılıyor.

Çevre düzenlenmesinin tamamlanmasından sonra yurdun bahçesine çeşitli meyve ağaçları dikilmesinin yanı sıra öğrencilerin aynı zamanda vakitlerini geçirebilecekleri bir alan ve hobi olarak kullanacakları bir bahçe yapılacak.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Yurt Hizmetleri Müdürü Mehmet Özkeskin ile beraber Karabük Yurdu’na giderek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

İlk olarak Karabük Yurdu’nda böyle bir çalışma yapıldığını ifade eden Güven, diğer yurtlar için de böyle çalışmaların yapılacağını söyledi.